+371 67324146

Komercdarbības nodaļas trīs skolēnu mācību uzņēmumi iekļūst SMU pasākuma “Cits bazārs” nominantu vidū 

Šī gada 2. decembrī, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notika ikgadējais izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus “Cits Bazārs”. Tajā pašu radītas preces un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas apmeklētājiem piedāvās 270 skolēnu mācību uzņēmumu no visas Latvijas. Lai iekļūtu dalībnieku skaitā bija jāiztur īpaši sīva konkurence, lielāka kā citus gadus, jo pieteikušies  bija tuvu 500 SMU. Tehnikuma SMU ļoti aktīvi gatavojās un pieteica savus uzņēmumus, tādējādi konkurējost  arī savā starpā. RVT pārstāvēja 9 SMU, no GK2, GK3-1, GK3-2 un GL.3-1.. grupām.  Piedāvājumā bija visdažādākie produkti – laika plānotāji, rotaļlietas, spēles, apģērbs, suņu gultas,uzlīmes, interjera priekšmeti.. Audzēkņi ir gandarīti par paveikto un gūto pieredzi, kas tiks izmantota tālākajā SMU darbībā, pilnveidojot produkus nākamajiem pasākumiem.

SMU “Sajūti neredzamo” iekļuva nominatu sarakstā  kategorijās Sociāli atbildīgs skolēnu mācību uzņēmums un Tehnoloģiskās inovācijas produkts.. Anna Marija Trankale Beatrise Izabella Menuhova izveidojušas attīstoša un izklaidējošu puzli cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Materiāls – koks, nodrošina produkta ilgtspējīgumu un estētiskumu. Attēlu atveidos ar reljefu ar CNC palīdzību, kas nodrošinās puzles gabaliņu precizitāti. Produkts dos iespēju arī citām sabiedrības grupām izjust neredzīgo sajūtas.

GK2 grupas audzēkņu Ričarda Dauguļa, Ričarda Puriņa un Kriestena Suharevska veidotais SMU Achieeve ar inovatīvu kalendāru – plānotāju arī tika nominēts kategorijā Sociāli atbildīgs produkts, savukārt GK3-1 audzēknes Viktorijas Borovskas un Melisas Štraupas  SMU “SlauyOut”, kas pedāvāja pieliekamus nagu komplektus ar īpašu dizainu un pašdarinātas rotas lietas tika nominētas kategorijā Sociālo mediju komunikācija.

Cits bazārs  dalībnieki no tehnikuma:

Vārds, uzvārdsSMUGrupa
Ričards DaugulisAchieeveGK2
Ričards PuriņšAchieeveGK2
Kristens SuharevskisAchieeveGK2
Katrīna GruguleHappy OctopusGK2
Rinalds SolaHappy OctopusGK2
Kevins StrautiņšHappy OctopusGK2
Artūrs TaskinsHappy OctopusGK2
Viktorija BorovskaSlayOutGK3-1
Melisa ŠtraupaSlayOutGK3-1
Veronika KlekereZavetGK3-2
Renāte RancāneZavetGK3-2
Valērija StoļarčukaZavetGK3-2
Keita PlatāMaģiskais pieskāriensGK3-2
Katrīna PutniņaMaģiskais pieskāriensGK3-2
Aleksandrs BondarevsRVT StickersGL3-1
Harijs JurginsonsRVT StickersGL3-1
Sofija NozdracovaRVT StickersGL3-1
Sabīne LēnerteCozy PetGL3-1
Katrīna KalniņaCozy PetGL3-1
Česlavs KravalisFlying BagsGL3-1
Rihards RečšFlying BagsGL3-1
Armands RībensFlying BagsGL3-1
Reinis ŠnepstsFlying BagsGL3-1

Paldies katram no SMU dalībniekiem un viņu vecākiem par ieguldījumu un tehnikuma vārda popularizēšanu valsts mērogā. 

Paldies, Rīgas Valsts tehnikuma skolotāju komandai, kuras vada šos uzņēmumus skolā: Laimrota Surska, Brigita Bržeska, Ilona Šnikvalde.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un