+371 67324146

RVT jauniešu deju kolektīvam “Pavediens” – 10 gadi!

Sestdien, 2. decembrī, ar skaistu  koncertu Rīgas Valsts tehnikuma jauniešu deju kolektīvs “Pavediens” atzīmēs savas pastāvēšanas 10 gadu jubileju. Koncerts notiks Dārzciema ielā 70, Rīgā, Rīgas Valsts tehnikuma multifunkcionālajā hallē.

Rīgas Valsts tehnikuma direktore Dagnija Vanaga akcentē: “Ļoti lepojos, ka mūsu tehnikumā varam turpināt latviešu dzīvesziņu un tradīcijas un sniegt jauniešiem iespējas apgūt tautas deju mākslu un caur to sniegt iespēju gūt Dziesmu un deju svētku pieredzi, apceļot Latvijas novadus un nest Latvijas vārdu arī pasaulē. Sirsnīgs paldies deju kolektīva vadītājām Ievai Sīlei un Evai Liepai, un vislielākā pateicība jauniešiem, kuri dejo un gūst no tā prieku, enerģiju un lepnumu par mūsu valsti un kultūru.”

Koncertā sestdien redzēsim Rīgas Valsts tehnikuma jauniešu deju kolektīva “Pavediens”, gan arī jauniešu deju kolektīva “Puzurs” (Brocēni), tautas deju kolektīva “Dārdari” un “Dzirnas”, vecākās paaudzes deju kolektīva “Viducis” (Olaine), tautas deju kolektīva “Luste” (Ulbroka) un tautas deju kolektīva “Laisma” (Slampe) priekšnesumus.

Rīgas Valsts tehnikuma deju kolektīvs “Pavediens” izveidots 2013. gadā un šo gadu laikā kolektīvā dejojuši vairāk nekā 100 tehnikuma jauniešu. Šo gadu laikā kolektīvs regulāri uzstājies dažādos tehnikuma pasākumos, bet vienlaikus koncertējis dažādos Latvijas novados, kā arī Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos un Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Lieliski rezultāti elektrisko instalāciju konkursā

22. februārī Liepājas Valsts tehnikumā notika nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa “SkillsLatvia2024” pusfināls, kurā kopumā no 8 mācību iestādēm piedalījās 15 audzēkņi. Konkursa mērķis bija