+371 67324146

Karjeras izglītības pasākumi 8.-9.klašu skolēniem

9.martā Mārupes pašvaldības karjeras dienu ietvaros notika pasākums “Karjeras tirgus”. Rīgas Valsts tehnikums bija viens no pasākuma dalībniekiem, šādā veidā popularizējot savu mācību iestādi un uzrunājot potenciālos audzēkņus. Pasākumu apmeklēja pamatskolu audzēkņi no Mārupes, Olaines, Salaspils un Ķekavas novadiem.

Tajā pašā dienā arī Ikšķiles vidusskolā, kopā ar diviem citiem tehnikumiem, mūsu mācību iestāde prezentēja sevi un stāstīja par profesionālās izglītības iespējam, pasākums notika visiem 9.klašu skolēniem.

RVT karjeras izglītības centrs aicina visus interesentus, laikā no 11.aprīļa līdz 14.aprīlim, pieteikt savu dalību klātienes tikšanās/ekskursijai vispārizglītojošo skolu skolēniem, lai iepazītu un izzinātu Rīgas Valsts tehnikuma piedāvātās izglītības iespējas, gūtu priekšstatu par dienesta viesnīcu, mācību vidi un tehnisko nodrošinājumu. Apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja apskatīties tehnoloģiju un inovāciju centru, konsultēties karjeras izglītības centrā, kas atrodas Dārzciema ielā 70.

Sīkāku informāciju var saņemt, sazinoties ar tehnikuma karjeras konsultanti: https://www.rvt.lv/atbalsta-specialisti/ vai https://enudiena.lv/ekskursijas

Dalīties

Jaunākās publikācijas