+371 67324146

Hakatons “Born Global”

Jau pavisam drīz, 6.-8. maija nedēļas nogalē, norisināsies starptautisks 48h ilgstpējas hakatons “Born Global”, kura mērķis ir veicināt jaunu ideju un risinājumu attīstīšanu tādās jomās kā sabiedrības un darbinieku izglītošana par vides jautājumiem, resursu patēriņa mazināšana, ilgtspējīgs iepakojums, energoefektivitāte, uzņēmuma ekoloģiskās pēdas nospieduma analīze, digitalizācija papīra izmantošanas samazināšanai un citas idejas gudrākam un zaļākam biznesam un labākai sabiedrībai. Šī ir lieliska iespēja studentiem testēt un attīstīt biznesa idejas, kas saistās ar ilgtspējību.
Hakatonu organizē LIAA, Latvijas Eksportētāju asociācija un Helve. Hakatons norisināsies tiešsaistē un ir piemērots ikvienam ar ideju – aicināti piedalīties ir arī iesācēji, kuriem pieredze hakatonā būs pirmoreiz, tai skaitā studenti, profesionāļi, savas jomas eksperti un jebkurš interesents ar pilnīgi jaunu ideju vai vēlmi pievienoties kādai jau esošai komandai. Hakatona laikā tiks nodrošināta zinošu un pieredzējušu mentoru palīdzība veiksmīgākam komandas darbam. Darba valoda būs angļu un dalība ir bez maksas. Balvu fondu 9000 EUR labākajām idejām nodrošina LIAA – trīs labākās idejas saņems 3000 EUR finansējumu idejas turpmākai īstenošanai!

Vēlamies aicināt dalīties ar šo ziņu studentu auditorijas lokā, izmantojot komunikācijas materiālus vai pielāgojot šo ziņu pēc nepieciešamības.
Reģistrācijas forma: https://eventornado.com/event/bornglobal
Facebook pasākums: https://fb.me/e/2i4etBNNM

Dalīties

Jaunākās publikācijas