+371 67324146

Dalība praktiskajā seminārā “Spēles vispārīgo prasmju attīstīšanai”

2022. gada 21. septembrī PIKC RVT metodiķes Ieva Dorila un Ivita Brinteniece piedalījās PIKC VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma (RTRIT) rīkotajā praktiskajā seminārā “Spēles vispārīgo prasmju attīstīšanai”.

Semināra gaitā tā dalībnieki tika iepazīstināti ar  Erasmus+ projekta ““Playing 4 Soft Skills” ietvaros izstrādātajiem spēļu materiāliem izglītojamo vispārīgo prasmju attīstīšanai un aplikāciju “Soft Skills Training App”.

Projekta sadarbības partneru “Izglītojošo spēļu un metožu asociācijas” pārstāvji kopā ar semināra dalībniekiem – pedagogiem diskutēja par to, vai, kāpēc un kā iesaistīt spēles mācību stundās un ārpusstundu pasākumos ikdienā.

Semināra praktiskajā daļā dalībnieki izmēģināja spēli darbībā, apsprieda iespējas, kā “Playing 4 Soft Skills” materiālus izmantot mācību procesā kompetenču pieejas aspektā, kā arī ieguva materiālu komplektus radošai izmantošanai savās skolās.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā