+371 67324146

Atbalstām tehnikuma komandu Swedbank konkursa “Biznesa skices” finālā, balsojot
https://konkurss.biznesaskices.lv/dalibnieku-video/gramatas-turetajs-4

Ikgadējā  Swedbank rīkotajā konkursā “Biznesa skices” izcilu rezultātu uzrādījis Anetes Lagenfeldes un Diānas Miltas Skolēnu mācību uzņēmuma  3D ACE  biznesa plāns  ar  ideju par īpašu grāmatu turētāju, kas atvieglo lasīšanas procesu.  Komanda ir izcīnījusi  vietu konkursa finālā, kur uzvarētājus noskaidros ņemot vērā arī  balsojuma rezultātus, tādēļ  lūgums katram nodot savu balsi par šo ideju un apliecināt, ka lepojamies ar savu skolu, ar panākumiem  un atgādināt, ka  “Rīgas Valsts tehnikums ir vairāk kā izglītība”. Balsot var 1 reizi no Facebook profila līdz 21.martam.

Meiteņu konkurenti ir no: Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas – 2 komandas, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas un RTU inženierzinātņu vidusskolas komandas. 

Patiesi lepojamies, ka mūsu audzēkņi ir konkurētspējīgi valsts līmenī un izcīnījuši vietu šādā kompānijā.

Konkurss norisinās 3 kārtās :

1. kārta biznesa skices izstrādāšana un iesniegšana

2. kārta produkta apraksta un video izstrāde

3. kārta potenciālo klientu piesaistīšanas kampaņa (balsojums).

Kopumā konkursā tika iesniegti 370 darbi trīs vecuma grupās (pamatskola, vidusskola, augstskola). Tehnikums konkursā piedalījās ar 13 biznesa plāniem no Komercdarbības nodaļas  B2, B3 un GK3 grupām.  Uz pusfinālu tika izvirzīts arī Paulas Jansones biznesa plāns “Bati_bati_ batikot”.

Paldies katram biznesa plānu autoram par dalību un skolotājai Laimrotai Surskai, par jauniešu ieinteresēšanu motivēšanu piedalīties konkursā.

Dalīties

Jaunākās publikācijas