+371 67324146

ZINĪBU DIENA

Piektdien, 1. septembrī, mūsu komandai, kura sastāvēja no divdesmit pieciem 4. kursu audzēkņiem bija iespēja piedalīties svētku organizēšanas procesā un baudīt šo svinīgo pasākumu kopā ar pirmkursniekiem. Šī gada Zinību dienu īpaši skaistu padarīja svētbrīdis, kura laikā mēs pulcējamies Doma baznīcā, lai uzklausītu mācītāja padomus jaunajam mācību gadam, tam sekoja arī Rīgas Valsts Tehnikuma karoga ienešana un direktores uzruna tehnikuma vēsturiskajās telpās.

           Man bija liels gods sagaidīt pirmā kursa audzēkņus no rīta, palīdzēt sagatavot RVT apliecības un sniegt nepieciešamo atbalstu dienas garumā. Esmu ļoti pateicīga Ievai Dorilai, kura koordinēja mūsu darbu, par iespēju uzrunāt jauniešus visu ceturto kursu vārdā un pavadaīt mācību gada pirmo dienu tehnikuma sienās.

            Paldies arī visiem pirmkursniekiem, pedagogu un audzinātāju kolektīvam, ceturto kursu komandai kā arī skolas administrācijai, par sadarbību un pozitīvu attieksmi, bez kuras nebūtu iespējama tik jauka pasākuma tapšana.

Datorikas nodaļas DP4-1 grupas audzēkne

Katrīna Gandzjuka

Dalīties

Jaunākās publikācijas

PROJEKTS MŪSU NĀKOTNEI 

No 20. septembra līdz 22. septembrim notika Erasmus+ KA2 projekta „Ecofriendly worker 1.0”, Nr. 2021-1-PL01-KA210-VET-000032894 sanāksme, kurā tika izskatīts izstrādātais ziņojums un tajā ietvertie “Zaļās”

Prakses iespējas a/s ”Sadales tīkls” 

6. septembrī TIC viesojās AS “Sadales tīkls” personāla vadītāja Linda Bernharde un tehnikuma absolvents, elektroietaišu ekspluatācijas inženieris Guntis Puriņš. Viņi pastāstīja par prakses iespējām uzņēmumā

Mācību ekskursija uzņēmumā SIA „DSV Transport” 

2023.gada 20.septembrī  Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas izglītības programmas “Loģistika” GL2 grupas izglītojamie, kopā ar profesionālo priekšmetu skolotāju Andreju Andmani un grupas audzinātāju Ilzi Rudaku, devās