+371 67324146

Atbalstīsim savējos

Hei visi, kuri jūtas piederīgi Rīgas Valsts tehnikumam! Ir pienācis brīdis lepoties ar mūsu mācību iestādes jauniešiem un turēt īkšķus.  Šī gada 5.septembrī Polijas pilsētā Gdaņskā sākas konkurss EuroSkills Gdansk 2023, kurā piedalās ap 600 dalībnieku, no 32 Eiropas valstīm. Jaunie profesionāļi sacentīsies 43 dažādās nominācijās un jomās, kur demonstrēs savas prasmes un iemaņas.  

Īpaši esam lepni par to, ka Latvijas komandā ir 3 dalībnieki, kuri pārstāv Rīgas Valsts tehnikumu – Sāra Tomsone  demonstrēs savas prasmes  grafiskā dizaina tehnoloģijās,  Renārs Gausiņš piedalās Web tehnoloģiju lietpratēju  konkursos un mūsu tehnikuma absolvents Miks  Mednis pārbaudīs savus spēkus informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā.  Turēsim īkšķus par savējiem! Lai veicas! 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

PROJEKTS MŪSU NĀKOTNEI 

No 20. septembra līdz 22. septembrim notika Erasmus+ KA2 projekta „Ecofriendly worker 1.0”, Nr. 2021-1-PL01-KA210-VET-000032894 sanāksme, kurā tika izskatīts izstrādātais ziņojums un tajā ietvertie “Zaļās”

Prakses iespējas a/s ”Sadales tīkls” 

6. septembrī TIC viesojās AS “Sadales tīkls” personāla vadītāja Linda Bernharde un tehnikuma absolvents, elektroietaišu ekspluatācijas inženieris Guntis Puriņš. Viņi pastāstīja par prakses iespējām uzņēmumā

Mācību ekskursija uzņēmumā SIA „DSV Transport” 

2023.gada 20.septembrī  Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas izglītības programmas “Loģistika” GL2 grupas izglītojamie, kopā ar profesionālo priekšmetu skolotāju Andreju Andmani un grupas audzinātāju Ilzi Rudaku, devās