+371 67324146

Ziemassvētku labdarības tradīcija

Pirmssvētku nedēļā, 21.decembrī no rīta Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi  kopā ar skolotāju Dajanu Āboliņu devās uz RSAC „Mežciems”, lai apsveiktu Ziemassvētkos centra iedzīvotājus.

Jau izveidojušās tradīcijas ietvaros, gada nogalē, tehnikuma pedagogi, audzēkņi un to vecāki sagatavo dāvanas centra iedzīvotājiem. Dāvanas tiek gatavotas balstoties uz centra iedzīvotāja velmēm, katra tiek sarūpēta ar īpašu sirds siltumu. Šogad rūķi ļoti ātri bija atnesuši dāvanas, kas  varētu liecināt par veiksmīgu tradīciju, kas katram sagādā prieku.

Kopumā tika saziedotas 196 dāvanas, tai skaitā arī lielās koplietošanas dāvanas aprūpes centram, par ko atsevišķi pateicamies tehnikuma vadībai.

Šogad pirms dāvanu pasniegšanas tika organizēts koncerts, kurā piedalījās Datorikas nodaļas, otrā kursa audzēkņi. Koncerts radīja īpašu svinīgu svētku atmosfēru.

Pasākuma organizatore Dajana Āboliņa vēlas sirsnīgi pateikties Rīgas Valsts tehnikuma darbiniekiem, audzēkņiem un to vecākiem, kas sarūpēja dāvanas, paldies! Paldies visiem, kas palīdzēja pasākuma organizēšanā gan pedagogiem, gan audzēkņiem!

Kopā mēs varam daudz un labais vairo labo!

Dalīties

Jaunākās publikācijas