+371 67324146

Uzskaites grāmatvežu ekskursija uz Latvijas Republikas Saeimu

Šī gada 8. februārī, Rīgas Valsts tehnikuma vidējās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedība” 3. kursa izglītojamie devās mācību ekskursijā uz Latvijas Republikas Saeimu.

Ekskursijas ietvaros audzēkņiem bija iespēja iepazīties ar Saeimas ēku un tās vēsturi, Saeimas kā institūcijas vēsturi, likumdošanas procesu, vērot klātienē Saeimas sēdi, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus. Ekskursijas noslēgumā audzēkņi viesojās Saeimas bibliotēkām, kur guva ieskatu tās plašajā grāmatu un periodikas krājumā, kurā, cita starpā, ietilpst arī aktuālie grāmatvedības un nodokļu jomas periodiskie izdevumi.

Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja grupas audzinātājs un grāmatvedības profesionālo priekšmetu pedagogs Oto Kristiāns Abrams.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un