+371 67324146

Lekcija “Naudas mūlis un tā loma finanšu pasaulē”

20. martā Finanšu pratības nedēļas ietvaros Komercdarbības nodaļas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties Latvijas Bankas sagatavotajā lekcijā “Naudas mūlis un tā loma finanšu pasaulē”.

Lekcijas laikā izglītojamajiem bija iespēja uzzināt vairāk par krāpniecisko darījumu apjomiem valstī, to novēršanas iespējām. Kā arī jauniešiem tika skaidrots kā neiesaistīties dažādās krāpnieciskajās shēmās un nesabojāt savu nākotni, vieglas naudas gūšanas rezultātā.

Noslēgumā izglītojamie uzdeva jautājumus izdarīja secinājumus, kādas prasmes katram vēl ir jāpilnveido, lai sevi un savus tuviniekus pamācītu, lai neuzkāptu uz krāpnieku izliktajiem grābekļiem. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji