+371 67324146

Lekcija “Naudas mūlis un tā loma finanšu pasaulē”

20. martā Finanšu pratības nedēļas ietvaros Komercdarbības nodaļas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties Latvijas Bankas sagatavotajā lekcijā “Naudas mūlis un tā loma finanšu pasaulē”.

Lekcijas laikā izglītojamajiem bija iespēja uzzināt vairāk par krāpniecisko darījumu apjomiem valstī, to novēršanas iespējām. Kā arī jauniešiem tika skaidrots kā neiesaistīties dažādās krāpnieciskajās shēmās un nesabojāt savu nākotni, vieglas naudas gūšanas rezultātā.

Noslēgumā izglītojamie uzdeva jautājumus izdarīja secinājumus, kādas prasmes katram vēl ir jāpilnveido, lai sevi un savus tuviniekus pamācītu, lai neuzkāptu uz krāpnieku izliktajiem grābekļiem. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un