+371 67324146

Uzņēmēju diena “Loģistikas darbinieka” kvalifikāciju apgūstošajiem izglītojamajiem

2023.gada 9. martā pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas izglītojamajiem, viesojās  SIA “Steero” pārstāve Karina Urbanaite un  SIA“ HORDA Logistics” uzņēmumu īpašniece Krista Koškina. 

  Abas viešņas pārstāv ne tikai loģistikas nozari, bet ar prieku pārstāv arī Rīgas Valsts tehnikuma vārdu Latvijā un arī ārpus tās, jo abas ir tehnikuma absolventes. 

Tikšanās laikā katra no viešņām pastāstīja par sevi, savu ceļu loģistikas nozarē – kāpumiem, kritumiem un sasniegumiem. Dalījās ar praktiskiem ieteikumiem, kā veiksmīgāk uzsākt savu karjeru, kā izvēlēties uzņēmumus,  kuros iet praksē vai strādāt.  

J aunieši tika iesaistīt arī interaktīvā spēlē, kas parādīja dzīves sniegtās iespējas un to izmantošanu vai neizmantošanu. 

Kristai Koškinai, esot loģistikas uzņēmuma īpašniecei, ir  iespēja apmācīt tehnikuma jauniešus – prakšu laikā. 

Jaunieši uzdeva sev interesējošos jautājumus, par darba iespējām, nepieciešamajām zināšanām un aktualitātēm nozarē kopumā. 

Paldies un priecājamies, par šādiem absolventiem, kuri atrod laiku, savā noslogotajā ikdienā,  satikties ar mūsu audzēkņiem,  motivēt un iedvesmot topošos jomas speciālistus.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Finanšu izlūkošanas dienesta vieslekcija

2024. gada 16. aprīlī pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas audzēkņiem viesojās Finanšu izlūkošanas dienesta pārstāvji ar vieslekciju “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un

Metināšanas simulācijas apmācības komplekts

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) partnerības sadarbībai projekta profesionālās izglītības sektora projekta„An enhancement of the educational process in VET institutions”,  Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000025154 ietvaros

RVT audzēkņi cīnās sporta laukumos

Marta un aprīļa mēnesī RVT audzēkņi piedalījās RTK Sporta metodiskā centra AMI rīkotajās florbola un badmintona sacensībās. Abās sacensībās tehnikuma jauniešiem izdevās izcīnīt 2.vietu.  Florbola