+371 67324146

Uzņēmēju diena “Loģistikas darbinieka” kvalifikāciju apgūstošajiem izglītojamajiem

2023.gada 9. martā pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas izglītojamajiem, viesojās  SIA “Steero” pārstāve Karina Urbanaite un  SIA“ HORDA Logistics” uzņēmumu īpašniece Krista Koškina. 

  Abas viešņas pārstāv ne tikai loģistikas nozari, bet ar prieku pārstāv arī Rīgas Valsts tehnikuma vārdu Latvijā un arī ārpus tās, jo abas ir tehnikuma absolventes. 

Tikšanās laikā katra no viešņām pastāstīja par sevi, savu ceļu loģistikas nozarē – kāpumiem, kritumiem un sasniegumiem. Dalījās ar praktiskiem ieteikumiem, kā veiksmīgāk uzsākt savu karjeru, kā izvēlēties uzņēmumus,  kuros iet praksē vai strādāt.  

J aunieši tika iesaistīt arī interaktīvā spēlē, kas parādīja dzīves sniegtās iespējas un to izmantošanu vai neizmantošanu. 

Kristai Koškinai, esot loģistikas uzņēmuma īpašniecei, ir  iespēja apmācīt tehnikuma jauniešus – prakšu laikā. 

Jaunieši uzdeva sev interesējošos jautājumus, par darba iespējām, nepieciešamajām zināšanām un aktualitātēm nozarē kopumā. 

Paldies un priecājamies, par šādiem absolventiem, kuri atrod laiku, savā noslogotajā ikdienā,  satikties ar mūsu audzēkņiem,  motivēt un iedvesmot topošos jomas speciālistus.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji