+371 67324146

Tehnikuma jauniešu komanda „Zantix“ izcīna 2. vietu “Latvia Code Week Hackathon 2023”

Nesen notikušais “Latvia Code Week Hackathon 2023” konkursā piedalījās tehnikuma jaunieši, kuri ar savu izcilību un programmēšanas prasmēm parādīja, ka ir spējīgi sasniegt augstu rezultātu. Šajā sacensībā, kas norisinājās 30. septembrī un 1. oktobrī, Alberts Liepiņš (RVT), Renārs Gausiņš (RVT), Dmitrijs Semjonovs (RVT), Miks Mednis (RVT) un Harvijs Tučš (RTU) students izveidoja komandu ar nosaukumu “Zantix”. Viņu kompetence un radošais pieejas veids ļāva viņiem iegūt otro vietu starp daudzajām dalībnieku komandām.

Viņu piedāvātā projekta ideja guva atzinību no žūrijas, un kā balvu viņi saņēma iespēju īstenot savu projektu Rīgas Biznesa skolas “Inovācijas Akadēmijas Bootcamp”. Šī iespēja ir ne tikai atzinība par viņu ieguldīto darbu un prasmēm, bet arī lieliska platforma nākotnes attīstībai un jaunu kontaktu iegūšanai.

Tehnikuma vadība un kolektīvs ir ļoti lepni par šiem talantīgajiem jauniešiem, kuri ar savu dedzību un zināšanām ir apliecinājuši mācību iestādes augsto līmeni programmēšanas jomā. Viņu sasniegums ir iedvesmojošs piemērs citiem skolēniem un apliecina, ka ar centību un mācību apņēmību var sasniegt izcilus rezultātus.

Šis panākums ir lielisks sākums jauniešu nākotnes karjerai tehnoloģiju nozarē. Tehnikuma kolektīvs un skolēni ar nepacietību gaida viņu turpmākos projektus un dalību nākamajos konkursos. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs