+371 67324146

RVT Limbažu teritoriālās struktūrvienības audzēkņu pieredzes stāsts par Erasmus+ mobilitāti Vācijā

Mobilitātes norises laiks: 19.10.2021 – 19.11.2021

Uzņemošā organizācija: Erasmus partner, Inh Wouter Groet nodrošinātais būvniecības uzņēmums Vācijā, Šverīnā

Mobilitātes dalībnieki no izglītības programmas “Apdares darbu tehniķis”:

Klāvs Briedis

Kristers Kristiāns Miķelsons

Andrejs Paimetovs

Edgars Sakne

Mobilitātes laikā Šverīnā, Vācijā bija iespējams praksē pielietot iegūtās zināšānas, piemēram, būvniecības uzņēmumā man bija iespēja špaktelēt un gruntēt sienas, strādāt ar reģipsi un siltināšanas vati. Konkrētos darbus veicu lielā, 4 stāvus augstā būvniecības objektā.

Mobilitātes laikā biju gandarīts, ka varēju darbus veikt patstāvīgi, jo skolā bija iegūtas pietiekmas zināšanas un prasmes.

Prakses laikā Vācijā bija arī iespēja doties ekskursijā, tāpēc apmeklēju Šverīnas pili, Zoodārzu un citas kultūras vietas.

Mobilitāte deva iespēju uzlabot savas komunikācijas prasmes, t.sk., strādājot ar saviem kolēģiem no Latvijas, kā arī kolēģiem no vācu uzņēmuma.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un