+371 67324146

RVT audzēkņu un skolotāju dalība “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektā

No 2021. gada 13. septembra līdz 20. septembrim Polijas pilsētā Poroninā norisinājās“Erasmus+: Jaunatne darbībā” mobilitātes projekta “Follow me” aktivitātes, kurās piedalījās jaunieši no Polijas, Turcijas un Latvijas.

Latviju pārstāvēja PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” audzēkņi no dažādām nodaļām un grupām: Kristiāns Artis Bērziņš no DP2-1, Miks Mednis no DP3-1, Renāts Drozdovskis no DT2-1, Daniela Hermanovska un Krista Voitāne no GK2, Lita Mediņa no M3, Kristiāna Purlica no N2, Valters Velands no ATK2, Ričards Dzalbs no GK3-1 un Jana Makarova no GK3-1. Tehnikuma audzēkņus uz Porininu Polijā pavadīja un grupas līderu funkcijas pildīja Audzināšanas nodaļas izglītības metodiķe Ieva Dorila un Komercdarbības nodaļas profesionālo priekšmetu skolotāja Ieva Rebiņa.

Šajā projektā jauniešiem tika dota iespēja uzzināt virtualās interneta vides pozitīvos un negatīvos aspektus, par to, kas notiek viņu tālruņos, kad viņi izvēlas konkrētas aplikācijas, kā arī seko konkrētām lietām. Daudziem tas lika aizdomāties par sava tālruņa izmantošanu un dzīvi sociālajos tīklos, cik daudz viņi tam atdod savu dzīvi un privātumu cilvēkiem un robotiem, kas “strādā aiz viņu tālruņa ekrāniem”.

Jaunieši atzina, ka projekta norises laikā bija iespēja ne tikai gūt zināšanas par drošību internetā, bet arī interesanti un noderīgi pavadīt laiku. Projekta dalībnieki izkopa komandas darba un komunikācijas prasmes angļu valodā, jo, veicot dotos uzdevumus, jauniešu grupas tika miksētas tā, lai katrā grupā būtu pārstāvji no dažādām valstīm, izsakot savu viedokli par tādām aktuālām tēmām kā naida runa un kibernoziegumi, prezentējot tās angļu valodā.

Jaunieši pārliecinoši apstiprināja, ka projekts bija veiksmīgs, atmosfēra bija spēcīga un pozitīva, citi dalībnieki draudzīgi, jauki un interesantas personības, kas rezultējās ar jaunu draugu iegūšanu un informāciju pārdomām.

Erasmus+ projekta “Follow me” dalībnieki

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs