+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikums iemirdzas Erasmus dienās

No 9. līdz 14. oktobrim Rīgas Valsts tehikums ar pasākumiem klātienē un publikācijām sociālajos tīklos atzīmē “Erasmus dienas 2023”. Šogad, atzīmējot Eiropas Prasmju gadu, Erasmus dienas iezīmē tēmu “6 dienas, lai Eiropa iemirdzētos!”. Šajās sešās dienās Erasmus+ projektu īstenotāji un profesionāļu tīkli no visiem izglītības un jaunatnes sektoriem rīko Eiropas mobilitātes svētkus un organizē dažādus pasākumus, daloties ar ieguvumiem no mobilitātesErasmus+ projektu rezultātiem un pieredzes stāstiem.

Rīgas Valsts tehnikuma jaunā korpusa 3. stāvā visu nedēļu apskatāma plakātu izstāde ar Erasmus+ mobilitātes dalībnieku pieredzes stāstiem un Erasmus+ sadarbības partnerību projektu rezultātiem. Izstādē apskatāmi 14 plakāti ar Rīgas Valsts tehnikuma 2021. gada Erasmus+ mobilitātes projekta dalībnieku nozīmīgākajiem ieguvumiem, pagājušajā mācību gadā piedaloties mobilitātē Eiropas Savienības valstīs. Deviņos plakātos apkopoti Rīgas Valsts tehnikuma īstenoto Erasmus+ sadarbības partnerību projektu mērķi un rezultāti.

11. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 15.15 Rīgas Valsts tehnikuma Mazajā zālē notiks Erasmus+ KA2 projekta “I code future” konference, kurā iepazīstinās ar projekta mērķiem un galvenajiem rezultātiem un varēs dzirdēt lekcijas par darbu ar jauniešiem, kuriem ir mācīšanās grūtības un traucējumi.

12. oktobrī no plkst 14.00 līdz 15.30 Rīgas Valsts tehnikuma Aktu zālē notiks 2021. gada Erasmus+ mobilitātes projekta noslēguma pasākums, kurā informēs par projekta rezultātiem un mobilitātes dalībnieki – gan audzēkņi, gan skolotāji – dalīsies ar mobilitātes pieredzes stāstiem no tādām saulainām un siltām Eiropas Savienības valstīm kā Portugāle, Grieķija, Malta un Itālija.

Rīgas Valsts tehnikuma sociālajos tīklos – Facebook un Instagram – visu nedēļu būs ieraksti ar mobilitātes dalībnieku atsauksmēm un video no Erasmus dienu pasākumiem.

Gaidīsim jūs Erasmus dienu pasākumos Rīgas Valsts tehnikumā!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs