+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma komanda izcīna 3. vietu konkursā Profs 2021

2021. gada 20. decembrī attālināti norisinājās Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības konkursa profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem PROFS 2021 fināls – par darba tiesībām, darba aizsardzību un sociālo dialogu.

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas profesionālo izglītības iestāžu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt jauniešu – profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu izpratni par sociālo dialogu.

Liels paldies Komercdarbības nodaļas GK4-1 grupas audzēknēm: Lindai Trofimovai, Adriānai Andersonei  un GK4-2 grupas audzēknēm: Patrīcijai Grantai, Elizabetei Lapickai, Kristai Macolai un Lindai Rjabiņinai par ieguldīto darbu, izcīnot sīvā cīņā 3. vietu.

Paldies par atbalstu Komercdarbības nodaļas izglītības metodiķei Inesei Tionai, kā arī IT nodaļas speciālistam Mikam Vollenbergam par sniegto tehnisko palīdzību.

FINĀLA KOPVĒRTĒJUMA TABULA

Rakstu sagatavoja:

Komercdarbības nodaļas skolotāja Brigita Bržeska

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā