+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma komanda izcīna 3. vietu konkursā Profs 2021

2021. gada 20. decembrī attālināti norisinājās Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības konkursa profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem PROFS 2021 fināls – par darba tiesībām, darba aizsardzību un sociālo dialogu.

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas profesionālo izglītības iestāžu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt jauniešu – profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu izpratni par sociālo dialogu.

Liels paldies Komercdarbības nodaļas GK4-1 grupas audzēknēm: Lindai Trofimovai, Adriānai Andersonei  un GK4-2 grupas audzēknēm: Patrīcijai Grantai, Elizabetei Lapickai, Kristai Macolai un Lindai Rjabiņinai par ieguldīto darbu, izcīnot sīvā cīņā 3. vietu.

Paldies par atbalstu Komercdarbības nodaļas izglītības metodiķei Inesei Tionai, kā arī IT nodaļas speciālistam Mikam Vollenbergam par sniegto tehnisko palīdzību.

FINĀLA KOPVĒRTĒJUMA TABULA

Rakstu sagatavoja:

Komercdarbības nodaļas skolotāja Brigita Bržeska

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs