+371 67324146

Hei, jaunieti! Īpašs aicinājums tieši Jums, 1.- 3. kursa audzēkņi!

Vai zini, kas ir “Zaļā josta”? Un vai zināji, ka “Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Balticfloc”, SIA “AP Kaudzītes”, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Pilsētvides serviss”, “Lautus Vide PS” un Valsts izglītības satura centru 2021./2022. mācību  gadā ir izsludinājusi Vislatvijas makulatūras vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai”?

Arī Rīgas Valsts tehnikums 2021./22. mācību gada sezonā nolēmis piedalīties makulatūras vākšanas akcijā, kas tehnikumā noritēs no 2022. gada 4. janvāra līdz 15. martam.

Tehnikuma akcijas moto: RVT ar dabu! Un par akcijā notiekošo, katras grupas un katras nodaļas panākumiem varēsiet sekot līdzi interaktīvi https://www.rvt.lv/rvt-ar-dabu/

Makulatūras vākšanas rezultāti tiks apkopoti gan grupās, gan nodaļās, gan arī  struktūrvienībās!

Makulatūras pieņemšana notiks Rīgas Valsts tehnikuma galvenajā ēkā Krišjāņa Valdemāra ielā 1C  (piektdienās, no plkst. 9:00 līdz 12:00 divas reizes mēnesī) un Tehnoloģiju un inovāciju centrā Dārzciema ielā 70 (piektdienās no plkst. 9:00 līdz 12:00 divas reizes mēnesī).

Līdz jaunajam gadam izšķiro papīrus savā darbavietā un mājās, iztīri šķūnīšus un bēniņus, jo pirmā makulatūras nodošanas diena ir  07.01.2022.

No 2021. gada 16. decembra Tev būs iespēja uzzināt detalizētu informāciju par akcijas norisi no savas grupas audzinātāja vai grupas vecākā, vai Audzēkņu pašpārvaldes.

Esi aktīvs, uzrunā un iesaisti grupas biedrus, skolotājus, draugus, vecākus! Nodod makulatūru un tiecies izcīnīt tehnikuma lielo balvu! Balvas būs īpašas – tās neatstās vienaldzīgu nevienu! Sevišķi vērtīgas tās būs pirmo trīs vietu ieguvējiem! Taču šajā akcijā valda olimpiskais princips – balvas iegūs ikkatra grupa!

Esi patriots, sekmē savas grupas, savas nodaļas panākumus tehnikuma organizētajā akcijā, kā arī atbalsti Rīgas Valsts tehnikuma ceļā uz uzvaru Latvijas mērogā!

Dalīties

Jaunākās publikācijas