+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma jaunietes izcīna 3. vietu basketbolā!

Mūsu meitenes ne brīdi nepadevās un spēja atspēlēt nelielu deficītu un beigās izcīnīt uzvaru, nodrošinot sev 3.vietu Latvijas čempionātā!

2020. gada 28.janvārī Rīgas Stila un modes tehnikumā norisinājās SK AMI rīkotās basketbola finālsacensības, kurās pēc gada pauzes piedalījās arī PIKC RVT jauniešu komanda. Meitenes nedēļu iepriekš sekmīgi aizvadīja apakšgrupu spēles, līdz ar to nopelnot tiesības spēlēt finālos. Finālsacensību ievadā mūsu meitenes uzvarēja Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu, bet piekāpās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma meitenēm. Līdz ar to bija jāspēlē par 3.vietu, kur pretī stājās Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas komanda, pret kuru nedēļu iepriekš tika piedzīvots zaudējums.
Spēle bija līdzīga abām komandām, ik pa laikam kādai izvirzoties vadībā, tomēr mūsu meitenes ne brīdi nepadevās un spēja atspēlēt nelielu deficītu un beigās izcīnīt uzvaru, nodrošinot sev 3.vietu Latvijas čempionātā. Komandā startēja: Māra Inta Virse (GK4), Sigita Šlēgele (B4), Laura Lucāne (GK2-2), Patrīcija Granta (GK2-2) Lita Mediņa (M1), Emīlija Žabina (D2-4), Adele Rasmane (G4), Sabīne Baranovska (G3). Paldies skolas vadībai par atbalstu dalībai sacensībās.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

1. kursa audzēkņu vecāku sapulce tiešsaistē!

Profesionālās izglītības kompetences centrs “Rīgas Valsts tehnikums” 2021.gada 27.oktobrī plkst.17:00 organizē 1.kursa audzēkņu vecāku sapulci, izmantojot platformu MSTeams. Vecāku sapulces laikā plānots informēt par prasībām

Komentē & Jautā