+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma Dzelzceļa nodaļas audzēkņi piedalās viktorīnā

Rīgas Valsts tehnikuma Dzelzceļa nodaļas audzēkņi piedalās viktorīnā

2021. gada 23. septembrī Rīgas Valsts tehnikuma Dzelzceļa nodaļas grupu TA1 un L1 audzēkņi devās uz  Rīgas Dzelzceļa staciju, lai piedalītos viktorīnā, kuru bija sagatavojuši Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja darbinieki. Viktorīna bija izveidota kahoot.it platformā – “Rīgas stacija: No D.J. Felsko projekta līdz Rail Baltica”. Jautājumi bija saistīti ar Latvijas dzelzceļa vēsturi, akcentējot Rīgas dzelzceļa stacijas dažādos laikos un pasažieru plūsmu. Atbildes uz dažiem jautājumiem varēja atrast Rīgas stacijai veltītajā izstādē, bet pārējie jautājumi bija kārtīga mūsu audzēkņu erudīcijas un zināšanu pārbaude. Katra jautājuma atbildei tika dota 1 minūte,  tās laikā bija jāizvēlas 1 pareizā atbilde.

Muzeja darbinieki bija sagatavojuši 8 fotogrāfijas no Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja krājuma. Lai audzēkņu sniegtās atbildes uz viktorīnas jautājumiem būtu kompetentākas un izsmeļošākas, jaunajiem speciālisitiem tika ieteikts pastaigāties pa Rīgas Centrālo staciju, meklējot vietas, kas attēlotas vēsturiskās fotogrāfijās.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā