+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma Dzelzceļa nodaļas audzēkņi piedalās viktorīnā

Rīgas Valsts tehnikuma Dzelzceļa nodaļas audzēkņi piedalās viktorīnā

2021. gada 23. septembrī Rīgas Valsts tehnikuma Dzelzceļa nodaļas grupu TA1 un L1 audzēkņi devās uz  Rīgas Dzelzceļa staciju, lai piedalītos viktorīnā, kuru bija sagatavojuši Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja darbinieki. Viktorīna bija izveidota kahoot.it platformā – “Rīgas stacija: No D.J. Felsko projekta līdz Rail Baltica”. Jautājumi bija saistīti ar Latvijas dzelzceļa vēsturi, akcentējot Rīgas dzelzceļa stacijas dažādos laikos un pasažieru plūsmu. Atbildes uz dažiem jautājumiem varēja atrast Rīgas stacijai veltītajā izstādē, bet pārējie jautājumi bija kārtīga mūsu audzēkņu erudīcijas un zināšanu pārbaude. Katra jautājuma atbildei tika dota 1 minūte,  tās laikā bija jāizvēlas 1 pareizā atbilde.

Muzeja darbinieki bija sagatavojuši 8 fotogrāfijas no Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja krājuma. Lai audzēkņu sniegtās atbildes uz viktorīnas jautājumiem būtu kompetentākas un izsmeļošākas, jaunajiem speciālisitiem tika ieteikts pastaigāties pa Rīgas Centrālo staciju, meklējot vietas, kas attēlotas vēsturiskās fotogrāfijās.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

PROJEKTS MŪSU NĀKOTNEI 

No 20. septembra līdz 22. septembrim notika Erasmus+ KA2 projekta „Ecofriendly worker 1.0”, Nr. 2021-1-PL01-KA210-VET-000032894 sanāksme, kurā tika izskatīts izstrādātais ziņojums un tajā ietvertie “Zaļās”

Prakses iespējas a/s ”Sadales tīkls” 

6. septembrī TIC viesojās AS “Sadales tīkls” personāla vadītāja Linda Bernharde un tehnikuma absolvents, elektroietaišu ekspluatācijas inženieris Guntis Puriņš. Viņi pastāstīja par prakses iespējām uzņēmumā

Mācību ekskursija uzņēmumā SIA „DSV Transport” 

2023.gada 20.septembrī  Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas izglītības programmas “Loģistika” GL2 grupas izglītojamie, kopā ar profesionālo priekšmetu skolotāju Andreju Andmani un grupas audzinātāju Ilzi Rudaku, devās