+371 67324146

Jauno RVT audzēkņu adaptācijas dienas 2021

Mēs esam savējie! Jūs esat mūsējie!

Septembra beigās nu jau vienpadsmito gadu pēc kārtas Rīgas Valsts tehnikumā ir lieli svētki – pirmo kursu adaptācijas dienas ,,Mēs esam savējie!”. Šogad šis notikums bija jo īpašs, jo noritēja tikko atklātajā multifunkcionālajā hallē. Ir tāds teiciens – dalīts prieks ir dubults prieks, tā halles atklāšanas pirmajā pasākumā mūsu kopā būšanas prieks tika dalīts ar 840 pirmkursniekiem.

Pasākumu atklāja tehnikuma direktore Dagnija Vanaga, direktores vietnieces Inga Šikova un Ineta Īvāne. Lieli paldies jāsaka Audzēkņu pašpārvaldes un sporta aktivitāšu jauniešiem, kuri sniedza atbalstu adaptācijas aktivitātēs.

Pasākuma mērķis ir draudzība, cieņa, pieņemšana un sajūta, ka tehnikums ir vide, kurā vēlos augt, attīstīties un profesionāli pilnveidoties. Noslēgumā katrs jaunietis dāvanā saņēma krekliņu, kuru varēs izmantot sporta stundās un citos pasākumos, lai paustu komandas vienotību! Paldies tehnikuma izglītības psiholoģei Zaigai Kriķei un viņas atbalsta komandai par skaistā pasākuma organizēšanu un novadīšanu trīs dienu garumā!

Rīgas Valsts tehnikums ir vairāk nekā izglītība!

Dalīties

Jaunākās publikācijas