+371 67324146

Profesionālo izglītības iestāžu erudīcijas konkurss “Erudīts 2023”

10.martā Jelgavas tehnikumā notika Profesionālo izglītības iestāžu erudīcijas konkurss “Erudīts 2023”, kurā piedalījās 13 profesionālo izglītības iestāžu komandas. Komandas prezentēja savus mājasdarbu, priekšnesumus par tēmu “Kad dators ir izslēgts un telefons kluss…”, 13 radošajās stacijās dalībniekus gaidīja izaicinājumi ar aizraujošiem un sarežģītiem uzdevumiem par – Dziesmu un deju svētku tradīcijām, Dainu skapi, kur noderēja arī bērnudārzā dziedātās tautasdziesmas, Latvijas floru un faunu, ģeogrāfiju, fizikāliem un ķīmiskiem procesiem, gaisa piesārņojumu.

Rīgas valsts tehnikuma dabaszinību un matemātikas mācību jomas komanda – Katrīna Gandzjuka (DP3-1), Renārs Ozoliņš (S3), Fēlikss Regzdiņš (DP2-3) ieguva 1. vietu. Valodu, sociālās un pilsoniskās mācību jomas komandas dalībnieki – Paula Jansone (B2), Ģirts Kagainis-Gagainis (DP2-2), Raitis Jermacāns (DP2-2). Komandas dalībniekus atbalstīja skolotājas Imanta Brūvere un Ineta Maļinovska. Kopvērtējumā par konkursa uzvarētājiem kļuva Smiltenes tehnikums, otrā vieta Rīgas valsts tehnikumam, trešā vieta Jelgavas tehnikumam.

Liels paldies RVT komandas izpalīdzīgajai pavadonei Terēzei un visam Jelgavas tehnikumam par pozitīvām emocijām, prieku, jautrību un ieguldīto darbu konkursa organizēšanā!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs