+371 67324146

Prakse.lv “Uzņēmumu atvērto durvju dienas”

Komercdarbības nodaļas B1 grupas izglītojamie piedalījās Prakse.lv organizētājos tiešsaistes pasākumos:

10.10.2023. tiešsaistes karjeras diena bankā CITADELE 

Bankas darbinieki dalījās savos veiksmes stāstos, aicināja jauniešus izvērtēt savas turpmākās karjeras iespējas bankas sfērā. Tika piedāvātas prakses un darba iespējas gan mācību laikā, gan vasaras brīvlaikos. Viņi ir gatavi sadarboties ar visiem, kuriem ir interese par  klientu apkalpošanas nozari.

Pasākums bija divās daļās – 1.daļa uzņēmuma prezentācija un stāsts par uzņēmumu.

2. daļa spēle TRELLO, šogad bijām novērotāju lomā.

12.10.2023. tiešsaistes pasākums – atvērto durvju diena Semarah Hotels

Semarah Hotels ir Latvijā dibināta viesnīcu ķēde, kura var lepoties ar patiesi vērtīgām pērlēm – Konferenču un spa viesnīcu “Lielupe”, vēsturiski nozīmīgo viesnīcu “Metropole” un eleganto dizaina viesnīcu “Grand Poet”. Katra no tām ir ar savu unikālo stāstu un vērtībām. 

SemaraH Hotels ir uzņēmums, kurš šobrīd nodrošina darba vietas vairāk nekā 150 cilvēkiem, uzsākot darbu vai praksi kādā no Semarah Hotels viesnīcām, tā dod iespēju iepazīties ar  viesnīcas darbu visplašākajā tā nozīmē. Jebkuram ir iespēja kļūt par daļu no profesionālas komandas, veidojot karjeru kādā no uzņēmuma viesnīcām. Esošie darbinieki ir veidojuši veiksmīgu karjeru uzņēmumā, sākot darbu kā viesnīcas istabenes vai viesu uzņemšanas dienesta administratori, bet iegūstot pieredzi un zināšanas tagad jau turpina darbu vadītāju amatos

18.10.2023. tiešsaistes ekskursija lidostā “Rīga” -RIX

Pasākuma laikā bija video ekskursija, kurā tika iepazīstināts ar  populārāko lidostas amatu darba specifiku un darba vidi,  uzzinājām , kā notiek darbinieku atlase, apmācības un ikdienas darbs. 

Lidostā “Rīga”  ir plašas iespējas uzsākt darbu jau uzreiz pēc vidējās izglītības iegūšanas jebkurā no visām darbības jomām – ja nav priekšzināšanu viņi savā Mācību centrā iemāca visu nepieciešamo, lai varētu veikt darbu izvēlētajā amatā. Darbs lidostā ir lielākoties maiņās, kas ļauj pašiem arī izvēlēties sev piemērotāko darba grafiku, kas arī ļauj apvienot mācības un darbu vienlaicīgi.

Pasākumā piedalījās arī RIX IT speciālists Arnis Liepiņš, kurš ir mūsu tehnikuma absolvents, nu jau daudzus gadus viņš strādā lidostā un dalījās pieredzē ar savu karjeras stāstu.

 B1 grupas audzēkne V.Kostjučenko jau pagājušo  vasaru ir strādājusi lidostā par Klientu apkalpotāju, viņa arī dalījās ar savu stāstu par saviem iespaidiem, kuri ir ļoti pozitīvi, un viņa vēlas atgriezties vēl, lai gūtu vēl labākas zināšanas un prasmes.

Paldies organizatoriem, šogad tiešām bija ļoti saturiski, interesanti un izzinoši pasākumi!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs