+371 67324146

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” audzēkņi startē konkursā “ERUDĪTS 2021”

2021. gada 25.novembrī PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” komanda startēja PIKC Smiltenes tehnikuma organizētajā Profesionālo izglītības iestāžu izglītojamo erudīcijas konkursā „Erudīts 2021” .

Konkursa ietvaros dalībniekiem bija iespēja paplašināt un padziļināt zināšanas un prasmes vispārizglītojošo mācību jomās – dabaszinātņu, valodu, sociālajā un pilsoniskajā, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslās, matemātikas, tehnoloģiju, veselības un fiziskās aktivitātes jomās, kuru vienoja viena tēma  – “Nāk rudens izgreznot Latviju jeb Rudens lauku sētā”.

16 komandu konkurencē kopvērtējumā Tehnikuma komanda ieguva 2.vietu.

Paldies Enerģētikas nodaļas EA-2 grupas audzēkņiem – Markusam Robertam Vanagam un  Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas S3 grupas audzēknim Kristeram  Lasmanim, kuri pārstāvēja eksakto jomu, kā arī Komercdarbības nodaļas GK-2 grupas audzēknēm Danielai Hermanovskai un Kristai Voitānei, kuras startēja humanitārajā jomā.

Paldies par ieguldīto darbu komandas vadošajam pedagogam Sanitai Seredai, Drukas un mediju tehnoloģijas nodaļas profesionālo mācību priekšmetu skolotājam Jāni Pavlovskim, kas rūpējās par komandas tēlu un  konkursa kontaktpersonai Ievai Dorilai.

Dalīties

Jaunākās publikācijas