+371 67324146

Pieredzējušie speciālisti saņem poligrāfijas ražošanas tehniķa kvalifikāciju 

2024. gada 1. februārī 17 poligrāfijas nozarē strādājošie speciālisti saņēma poligrāfijas ražošanas tehniķa profesionālās kvalifikācijas apliecību. 

Izlaidumā absolventus sveica Rīgas Valsts tehnikuma direktore Dagnija Vanaga: “Šie ir svētki jums, skolotājiem un visai poligrāfiķu saimei. Es ļoti cienu un augstu vērtēju cilvēkus, kas mācās un to dara visa mūža garumā, jo mūsdienās ir jāmācās vēl un vēl. Es apsveicu jūs ar diploma iegūšanu, novēlu pilnveidoties un atgriezties Rīgas Valsts tehnikumā kā pedagogiem, mācot mūsu jauniešus.” 

Rīgas Valsts tehnikumā 2023. gada 22. novembrī notika profesionālās kvalifikācijas “Poligrāfijas ražošanas tehniķis” eksāmens, kurā 17 poligrāfijas uzņēmumos “JELGAVAS TIPOGRĀFIJA”, “LIVONIA PRINT” un “McĀbols dizains un druka”  strādājošie speciālisti apliecināja savas zināšanas, prasmes un kompetences. Eksāmena rezultāti apliecināja augstu profesionālo līmeni, turklāt divi speciālisti saņēma izcilu un pieci – teicamu vērtējumu. 

Izlaidumā piedalījās arī Latvijas Poligrāfijas uzņēmuma asociācijas izpilddirektore Ieva Bečere un Rīgas Valsts tehnikuma Drukas un mediju tehnoloģiju nodaļas vadītājs Normunds Tiltiņš. Uzņēmuma vārdā klātesošos sveica arī “JELGAVAS TIPOGRĀFIJA” Personāla direktore Tatjana Zuke. 

Vēlam poligrāfijas speciālistiem veiksmīgas turpmākās profesionālās gaitas! 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Lieliski rezultāti elektrisko instalāciju konkursā

22. februārī Liepājas Valsts tehnikumā notika nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa “SkillsLatvia2024” pusfināls, kurā kopumā no 8 mācību iestādēm piedalījās 15 audzēkņi. Konkursa mērķis bija