+371 67324146

Pieaugušo izglītības centra un AS “Grindeks” sadarbības uzsākšana izglītības pasākumu jomā

Pēc efektīvas sadarbības uzsākšanas, 2023.gada 19.janvārī, notika pirmais pasākums AS “Grindeks” darbinieku vērtēšanā, kurā piedalījās 20 uzņēmuma darbinieki.

Darbinieku zināšanas un prasmes tika vērtētas ķīmijas produkcijas ražošanas jomā.

Uzsāktā sadarbība plānota ilgtermiņā, veicot regulārus darbinieku vērtēšanas pasākumus pēc AS “Grindeks” pasūtījuma, kā arī plānots uzsākt mācības izglītības programmā “Ķīmijas produkcijas ražošanas operators”.

Par pasākuma organizēšanu un veiksmīgu norisi pateicamies AS “Grindeks” personālam, mūsu profesionālo izglītības priekšmetu skolotājām Imantai Brūverei un Svetlanai Ovsjaņikovai, kā arī Pieaugušo izglītības centra metodiķiem  Lienītei Elnionei un Guntaram Lobam.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā