+371 67324146

Par Ziemassvētku labdarības pasākumu

Gada nogalē,  20.decembrī, Rīgas Valsts tehnikuma DT1-2, DP1-1, GK1, DP1-3, DP1-1 grupu audzēkņi kopā ar audzināšanas nodaļas skolotājām Dajanu Āboliņu un Elīnu Šnepsti-Čivkuli devās uz RSAC “Mežciems”, lai tā iedzīvotājiem svinīgi pasniegt Ziemassvētku dāvanas.

Dāvanas, ar sirds siltumu, gatavoja tehnikuma pedagogi, darbinieki, audzēkņi un to vecāki. Audzēkņu vecāki iesaistījās ļoti aktīvi, piesaistot arī savus darba devējus. Vēlamies pateikt paldies par dāvanām – kompānijai “Sirekar”, kura centra iemītniekiem sarūpēja lielu daudzumu ar zeķēm un zeķubiksēm.

Kā arī lielu pateicību izsakām mācību centram ” MC Alfa” par sarūpēto tehniku centra iemītnīkiem.

Labdarības pasākuma organizatore Dajana Āboliņa, arī vēlas sirsnīgi pateikties Rīgas Valsts tehnikuma vadībai par atbalstu pasākuma rīkošanai. Milzīgs paldies visiem pedagogiem, audzēkņiem un to vecākiem, kas sarūpēja dāvanas, paldies!

Pasākuma noslēgumā, centra direktore Solvita Rudoviča novēlēja: “Paldies tehnikumam, kurā mācās un strādā tik labsirdīgi un aktīvi cilvēki. Lai visiem priecīgi Ziemassvētki un patiesi Laimīgs jaunais 2023.gads!”

Kopā mēs varam daudz un labais vairo labo!

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā