+371 67324146

Par Ziemassvētku labdarības pasākumu

Gada nogalē,  20.decembrī, Rīgas Valsts tehnikuma DT1-2, DP1-1, GK1, DP1-3, DP1-1 grupu audzēkņi kopā ar audzināšanas nodaļas skolotājām Dajanu Āboliņu un Elīnu Šnepsti-Čivkuli devās uz RSAC “Mežciems”, lai tā iedzīvotājiem svinīgi pasniegt Ziemassvētku dāvanas.

Dāvanas, ar sirds siltumu, gatavoja tehnikuma pedagogi, darbinieki, audzēkņi un to vecāki. Audzēkņu vecāki iesaistījās ļoti aktīvi, piesaistot arī savus darba devējus. Vēlamies pateikt paldies par dāvanām – kompānijai “Sirekar”, kura centra iemītniekiem sarūpēja lielu daudzumu ar zeķēm un zeķubiksēm.

Kā arī lielu pateicību izsakām mācību centram ” MC Alfa” par sarūpēto tehniku centra iemītnīkiem.

Labdarības pasākuma organizatore Dajana Āboliņa, arī vēlas sirsnīgi pateikties Rīgas Valsts tehnikuma vadībai par atbalstu pasākuma rīkošanai. Milzīgs paldies visiem pedagogiem, audzēkņiem un to vecākiem, kas sarūpēja dāvanas, paldies!

Pasākuma noslēgumā, centra direktore Solvita Rudoviča novēlēja: “Paldies tehnikumam, kurā mācās un strādā tik labsirdīgi un aktīvi cilvēki. Lai visiem priecīgi Ziemassvētki un patiesi Laimīgs jaunais 2023.gads!”

Kopā mēs varam daudz un labais vairo labo!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Ātrāk, augstāk, spožāk – veiksmes likums!

Apgūstot tehnikumā izvēlētās profesijas, izglītojamajiem bieži tiek nodrošinātas iespējas tikties ar dažādu profesiju un nozaru pārstāvjiem, kas ļauj izglītojamajiem uzzināt par nākotnes karjeras iespējām. Šī