+371 67324146

FILMAS VAKARS DIENESTA VIESNĪCĀ

2022. gada 19. Decembrī, no plkst. 18:30 – 21:00, PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” dienesta viesnīcā dzīvojošajiem jauniešiem notika pasākums “Filmas vakars”.  Pirms “Filmas vakara” aptaujas veidā tika noskaidrots, kuru filmu visvairāk audzēkņi vēlētos  noskatīties, šajā svētku gaidīšanas laikā. Izkristalizējās, ka tā ir  1990. gada ASV Ziemassvētku komēdijas žanra filma “Viens pats mājās”. Savu izvēli jaunieši pamatoja ar to, ka tieši šī filma rada mājīguma sajūtu un ir kļuvusi par klasiku. Tehnikuma audzēkņi pauda, ka filmā ir labi aktieri, kā arī tajā ir labs humors, kas raisa priecīgas sajūtas un palīdz aizmirst ikdienas stresu. Daži no jauniešiem atzina, ka šo filmu var skatīties daudz reižu, bet nekad tās nešķiet muļķīga vai apnikusi. Uz pasākumu bija atnākuši 27 tehnikuma jaunieši. Audzēkņiem bija iespēja nepiespiestā kino atmosfērā pavadīt savu vakaru pēc mācībām, baudīt filmu Ziemassvētku noskaņās, satuvināties ar citiem dienesta viesnīcas jauniešiem.  

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā