+371 67324146

Noskaidroti uzvarētāji uzņēmuma “Noark Electric” izglītības iestāžu atbalsta programmā

Rudens sākumā kompānija “Noark Electric” uzrunāja Rīgas Valsts tehnikumu dalībai konkursā: NOARK PIEPILDA SAPŅUS – IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU ATBALSTA PROGRAMMĀ. “Noark Electric” ir  elektrotehnisko ierīču un kompenentu ražotājs un kā savu misiju uztver iespēju palīdzēt studentiem un skolēniem attīstīt savu izglītību un piedāvāt papildus iespējas mācīties un attīstīties. Šīs programmas mērķis ir mācīt studentiem darboties komandā, īstenot un prezentēt projektu. Uzņemuma piedāvājumam atsaucās Enerģētikas nodaļas EA4 grupas audzēkņi: Otto Donis, Oleg Bakanov, Markuss Roberts Vanags, Martins Soļakovs ar pedagogu: Sanda Breiera un Normunda Paudera atbalstu. 

Pēc pieteikšanās projektā, jaunieši saņēma sūtījumu ar  “Noark Electric” ražotajiem produktiem. Pēc konkursa nosacījumiem, izmantojot vismaz pusi no saņemtajiem produktiem, vajadzēja radīt sekmīgi strādājošu funkcionālu aplikāciju / projektu, kurā skaidri redzami un saskatāmi izmantotie “Noark Electric” materiāli. Projekta ideju jauniešiem bija jānofilmē un video tika augšuplādēts īpaši radītā mājas lapā:  https://noark-schools.com/, kurā notika līdzjutēju balsošana. 

5 video, kas bija saņēmuši visvairāk balsis nokļuva finālā, kur īpaša “Noark Electric” darbinieku žūrija izvēlējās uzvarētāju. Latvijā uzvarētājs ir Rīgas Valsts tehnikums! Uzvarētājai izglītības iestādei Noark Electric dāvinās 3 D printeri un uzvarētājkomanda saņems 500 eiro atbilstoši savām vēlmēm. Apsveicam audzēkņus ar uzvaru un spēju pārliecinoši prezentēt savas novatoriskās idejas!

Dalīties

Jaunākās publikācijas