+371 67324146

Nordplus projekta seminārs Lietuvā

No šā gada 28. novembra līdz 1. decembrim Lietuvā, Ķēdaiņos, notika Nordplus Pieaugušo izglītības programmas projekta „Blended learning organisation and methods in adult vocational education” (Jaukta tipa mācību organizācija un metodes pieaugušo profesionālajā izglītībā),Nr. NPAD-2021/10028 ceturtais starptautiskais seminārs. Semināru organizēja projekta partneris, Ķēdaiņu Profesionālās izglītības centrs.

Rīgas Valsts tehnikumu pārstāvēja Projektu nodaļas galvenā speciāliste Arita Ošiņa, skolotāja Baiba Lapinska, karjeras konsultante Solveiga Keistere un Pieaugušo izglītības centra izglītības metodiķis Guntars Loba. Seminārā piedalījās arī projekta dalībnieki no Zviedrijas, Igaunijas un Lietuvas.

            Semināra dalībnieki iepazinās ar Ķēdaiņu Profesionālās izglītības centru – tā piedāvātajām izglītības programmām, pedagoģisko personālu, nodaļām, mācību auditorijām, materiāli tehnisko nodrošinājumu u. c. Projekta partneri prezentēja sagatavotos mājasdarbus par jaukta tipa mācību modeļiem, kā arī iepazīstināja ar paveiktajiem un vēl paveicamajiem noslēguma darbiem pie rokasgrāmatas izstrādes.

            Projekta partneri dalījās ar prezentācijām par mācību programmas struktūru skolotājiem darbā ar jaukta tipa mācībām. Pēc prezentācijām sekoja Kauņas Universitātes pasniedzējas Astas Pukienes lekcija par jaukta tipa mācību modeļiem, kurā aktīvi iesaistījās arī semināra dalībnieki. Zviedrijas partneris iepazīstināja ar labās prakses piemēriem no trešā starptautiskā semināra Gēteborgā. Lielu daļu semināra laika projekta dalībnieki veltīja mācību programmas struktūras izveidei, strādājot gan starptautiskās grupās, gan visi kopā.

            Noslēgumā projekta dalībnieki vienojās par turpmākajiem darbiem pie rokasgrāmatas pabeigšanas un mācību programmas satura izveides, aizpildīja semināra novērtēšanas elektronisko veidlapu, kā arī saņēma apliecības par dalību seminārā.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Finanšu izlūkošanas dienesta vieslekcija

2024. gada 16. aprīlī pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas audzēkņiem viesojās Finanšu izlūkošanas dienesta pārstāvji ar vieslekciju “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un

Metināšanas simulācijas apmācības komplekts

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) partnerības sadarbībai projekta profesionālās izglītības sektora projekta„An enhancement of the educational process in VET institutions”,  Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000025154 ietvaros

RVT audzēkņi cīnās sporta laukumos

Marta un aprīļa mēnesī RVT audzēkņi piedalījās RTK Sporta metodiskā centra AMI rīkotajās florbola un badmintona sacensībās. Abās sacensībās tehnikuma jauniešiem izdevās izcīnīt 2.vietu.  Florbola