+371 67324146

Mūsu jauniešu dalība SMU festivālā

2023.gada 18. un 19. aprīlī Rīgas Valsts tehnikuma izglītojamās Elīna Bikova, Diāna Sardiko, Stefani Stupina, Viktorija Krotava un pedagoģes Brigita Bržeska, Imanta Brūvere un Laimrota Surska, piedalījās starptautiskā SMU festivālā ” International Student Company Festival ”.
Festivāla ietvaros notika arī pasākums ”Cits Bazārs”, kurā ikviens interesents, tirdzniecības centrā Domina Shopping, varēja apskatīt un nopirkt produktus, kurus radījuši jaunieši no desmit Eiropas valstīm – Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Itālijas, Islandes, Nīderlandes un Maltas. Ar Unicef projekta ”Uplift Youth” atbalstu festivālā piedalījās arī jaunieši no Ukrainas.
Pasākuma laikā skolēnu veikumu izvērtēja īpaši izveidota biznesa profesionāļu un akadēmisko spēku žūrija, kas izvēlējās labākos SMU šādās kategorijās:

  • Inovatīva biznesa ideja;
  • Sociāli atbildīgs bizness;
  • Labākā pārdošanas komanda;
  • Labākais stends;
  • Labākā video reklāma;
  • 2023. gada labākais SMU.

Starptautiskais SMU festivāls ”International Student Company Festival ” tika atklāts ar konferenci Bellevue Park hotel, kurā piedalījās projektā iesaistītie skolēni un pedagogi, veidojot savstarpējos kontaktus un daloties uzņēmējdarbības veicināšanas pieredzē.
Rīgas Valsts tehnikumu festivālā pārstāvēja Komercdarbības nodaļas GL3-2 grupas audzēkņi ar SMU “Divistel eco jewelery”. Meitenes bija radījušas rotaslietas no plastmasas pudeļu korķīšiem. Pasākuma žūrija novērtēja izglītojamo ieguldījumu un nominēja tehnikuma SMU nominācijā – ”Sociāli atbildīgs bizness”.
Paldies, tehnikuma kolektīvam, par izglītojamo sagatavošanu dalībai šim pasākumam – Ilonai Šnikvaldei, Solveigai Keisterei, Kristīnei Kalniņai, Svetlanai Batura un pavadošajām skolotājām, kuras divu dienu laikā uzmanīja un mūsējos.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji