+371 67324146

Mācību ekskursija uzņēmumā “DHL Home – Global Logistics and International Shipping”

Šī gada 13. oktobrī Rīgas valsts tehnikuma komercdarbības nodaļas GL1-3 grupas  audzēkņi, kuri apgūst kvalifikāciju ”Loģistikas darbinieks”, profesionālā moduļa “Kravu pieņemšana un izsniegšana noliktavā ” ietvaros devās ekskursijā uz “DHL Home – Global Logistics and International Shipping”.      

Ekskursijas laikā audzēkņiem bija iespēja uzzināt par  noliktavu pārvaldību un krājumu vadību, kravu pārvadājumu plānošanu un transporta loģistikas  virzieniem uzņēmumā.  Šis ir starptautisks pasaules uzņēmums, kas ir zināms vairāk kā 220 pasaules valstīs. Uzņēmums mūsdienīgs ar lielām investīcijām, kuras palīdz ikdienas darba pienākumu veikšanā. Izglītojamajiem bija iespēja apskatīt noliktavas iekārtas, kas noskenē kravu un var noteikt tās parametrus. Jaunieši tika iepazīstināti ar muitas procesu kartību uzņēmumā, kā ar skaidrots to nozīmīgums un nepieciešamība globālās loģistikas īstenošanai.

Ekskursijas laikā izglītojamie tika iepazīstināti ar uzņēmumā pielietoto loģistikas plānošanas sistēmām, kas ļauj efektīvi organizēt kravu pārvadājumus.  Ekskursija nodrošināja plašu informāciju un izpratni par loģistikas un transporta nozares darbību un perspektīvām.  Ekskursija bija izglītojoša un aizraujoša pieredze, kas deva lielisku iespēju iegūt praktisku izpratni par loģistikas nozares darbību un procesiem.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Tirgus izpēte par jumtu tīrīšanu

PIKC Rīgas Valsts tehnikums veic tirgus izpēti par jumtu tīrīšanu. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: kanceleja@rvt.lv, vai iesniedzot aploksnē kancelejā (Kr.Valdemāra 1C, Rīga,