+371 67324146

Mācību ekskursija Finanšu ministrijas pakļautībā esošajā tiešās pārvaldes iestādē “Valsts Kase”

Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedība” G3 grupas audzēkņi mācību ekskursijas ietvaros,  2023.gada 09.oktobrī,  apmeklēja Valsts Kasi. Mācību ekskursijas laikā audzēkņiem bija iespēja uzzināt Valsts Kases darbības virzienus, funkcijas un galvenos uzdevumus. 

Valsts Kases pārvaldnieka vietnieks Jānis Rozenbergs jauniešus iepazīstināja ar Valsts finanšu resursu vadību – kā notiek naudas līdzekļu prognozēšana budžetam, aizņemšanās procesa organizēšana un parāda portfeļa risku vadība, naudas līdzekļu izvietošana un valsts aizdevuma izsniegšana. 

Valsts Kases IT nodaļas vadītājs Mārtiņš Linde iepazīstināja jauniešus ar IT lielākiem projektiem, infrastruktūras un mākoņu izmantošanu, programatūras izstrādes pārvaldību un konteinerizāciju, kā arī kiberdrošību .

Valsts Kases Personāla departamenta personāla speciāliste Līga Elerte jauniešus iepazīstināja ar Valsts Kases telpām un darba vidi, izmantojot hibrīdmodeli.

Ekskursijas nobeigumā jaunieši interesējās par aktuālām prakses iespējām Valsts Kasē, savukārt Valsts Kases personāla departamenta personāla speciāliste jauniešus aicināja droši sūtīt pieteikumus un iespējams būs veids kā nodrošināt atsevišķiem jauniešiem  prakses vietu, veicot pārrunas.

    Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja Komercdarbības nodaļas, grāmatvedības profesionālo mācību priekšmetu pedagogs, Ieva Rebiņa – Serjakova.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs