+371 67324146

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA GETLIŅI ECO.

  Moduļu „Preču un pakalpojumu pārdošana” un “Maršrutu plānošana” tēmu „Loģistika, Zaļā loģistika un zaļā domāšana” praktisko piemēru un reālās pielietošanas apzināšanai un apskatei. SIA Getliņi EKO Sabiedrības izglītošanas nodaļas sagatavotās ekskursijas ietvaros abas grupas iepazinās ar mums visiem tik nepieciešamo Zaļās domāšanas un loģistikas reālo pielietojumu mūsu valstī. 

Ilglaicīgas un tālejošas domāšanas reālā pielietošana Rīgas un Pierīgas rajonu atkritumu apsaimniekošanā. Ar īpašu akcentu  – Atkritumu loģistikas problēmas un to risinājumi. 

Mācību ekskursijas noslēgumā audzēkņi atzinīgi novērtēja mācību ekskursiju un atzina, ka ir ieguvuši jaunas zināšanas par zaļo domāšanu, atkritumu šķirošanas un apsaimniekošanas procesiem.

Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja profesionālo mācību priekšmetu skolotāja Baiba Lapinska un GK1 grupas audzinātāja Diāna Barkāne.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs