+371 67324146

Mācību ekskursijā SIA “HAVI Logistics”

Š.g. 9.novembrī PICK “Rīgas Valsts tehnikums” Komercdarbības nodaļas ‘’Loģistikas darbinieks” kvalifikāciju apgūstošie GL3-2 grupa mācību moduļa “Noliktavas uzskaites un apsekošana” ietvaros devās mācību ekskursijā kopā ar skolotāju Laila Umbraško uz uzņēmuma SIA “HAVI Logistics SIA” noliktavu, kura apkalpo visus RIMI veikalus ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā.

Izglītojamajiem ekskursija laikā bija lieliska iespēja apskatīt un iepazīties klātienē ar tādiem procesiem, kā kravu pieņemšana, novietošana noliktavā un izsniegšna no tās. Iepazīties ar sanitārajām prasībām pārtikas noliktavās. Apskatīt mērinstrumentus, ar kuru palīdzību uzrauga temperatūru, mitrumi, gaisa kvalitāti noliktavā. Izglītojamos iepazīstināja arī ar jaunākajām automatizācijas iekārtām noliktavu saimniecībā. Ekskursijas laikā izglītojamajiem bija iespēja praktiski izmantot noliktavas tehniku kopā ar noliktavas darbiniekiem. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

VESELĪGI=GARŠĪGI 

2023. gada 23. novembrī RVT Dienesta viesnīcas atpūtas telpā notika pasākums par veselīgu uzturu. Jaunieši klausījās semināru par sāls, cukura un ūdens nozīmi organismā. Paralēli