+371 67324146

Tikšanās ar absolventiem

2022. gada 4. novembrī pie PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedība”  grupu G1, G2, G3 un G4 audzēkņiem viesojās absolventi Gustavs Zubars, Amanda Lāce, Diāna Vuškāne. Absolventi esošajiem audzēkņiem stāstīja, kāds bija izaicinājums, kā arī kur smēlās motivāciju mācīties attālinātajā mācību procesā, cik svarīgi ir laicīgi meklēt praksi un pierādīt sevi tajā, lai darba devējs, novērtējot darba rezultātus, vēlētos noslēgt darba līgumu, kas nodrošinātu jau darbu pēc tehnikuma absolvēšanas.

 Absolventi sniedza padomus kā izvēlēties labāku prakses uzņēmumu un samierināties, ka atalgojums par praksi netiks saņemts, bet tiks iegūtas zināšanas, kas noderēs turpmākajā profesionālajā karjerā. Gustavs Zubars, kurš savu karjeru turpina programmēšanas jomā, uzsvēra, cik svarīgi ir saprast, ka iesāktās mācības ir jāpabeidz, jātrenējas patstāvīgi noslēguma eksāmenam, lai pēc iespējas labāk to nokārtotu, neskatoties uz to, ka turpmāk savu nākotni saistīs ar programmēšanu. Iegūtās zināšanas grāmatvedībā  dod iespēju labāk izprast programmēšanas principus, savukārt, Amanda un Diāna atzina, ka tehnikumā iegūtās grāmatvedības zināšanas atvieglo mācību procesu universitātē. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs