+371 67324146

Mācību ekskursija SIA Getliņi EKO

2022. gada 1.novembrī PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Komercdarbības nodaļas ‘’Loģistikas darbinieks” kvalifikāciju apgūstošie 1. kursa audzēkņi devās mācību ekskursijā uz SIA “Getliņi EKO”, kas ir lielākais atkritumu poligons Baltijā. Ekskursijas laikā audzēkņi tika iepazīstināti ar informāciju par atkritumu pieņemšanu, šķirošanu un uzglabāšanu. Uzņēmums, pārstrādājot atkritumus, ražo elektroenerģiju, ar to apsildot siltumnīcas, kurās audzē tomātus, gurķus un nokarenos ziedus.

Ekskursijas noslēgumā iegūtās zināšanas audzēkņi varēja pārbaudīt viktorīnā, atbildot uz jautājumiem, parādot labu rezultātus. Izglītojamos ekskursijā pavadīja profesionālo priekšmetu skolotāja Lelde Šēra. Interesants fakts bija tas, ka ekskursiju uzņēmumā vadīja mūsu tehnikuma absolvents, kurš savulaik mācījās tieši Komercdarbības nodaļā.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”