+371 67324146

Mācību ekskursija Valsts ieņēmumu dienestā

2022. gada 25. oktobrī PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedība” 4. kursa audzēkņi devās mācību ekskursijā uz Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta galveno ēku Talejas ielā 1, Rīgā.

Ekskursijas laikā VID pārstāves no Sabiedrisko attiecību daļas un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pārvaldes iepazīstināja audzēkņus ar detalizētu informāciju par VID darbību – VID funkcijas, darbības joma un struktūra, prakses un darba iespējas VID, iedzīvotāju sadarbība ar VID, aktualitātes noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomā, aktualitātes ārpakalpojumu grāmatvežu licencēšanas jomā, kā arī citiem tematiem. Ekskursijas noslēgumā audzēkņiem bija iespēja iepazīties ar VID telpām un VID klientu apkalpošanas centru.

Audzēkņus ekskursijas laikā pavadīja grupas audzinātājs un Komercdarbības nodaļas grāmatvedības profesionālo priekšmetu pedagogs Oto Kristiāns Abrams.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā