+371 67324146

Mācību ekskursija Latvijas Bankas zināšanu centrā “Naudas pasaule”

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedība” G1, G2 un G3 grupu audzēkņi 1.jūnijā, 2.jūnijā un 8.jūnijā apmeklēja Latvijas Bankas zināšanu centru “Naudas pasaule” ar mērķi papildināt savas zināšanas un prasmes par naudu, naudas apriti, centrālās bankas funkcijām, makroekonomiskajiem procesiem, monetāro un fiskālo politiku. Mācību ekskursijas sākumā audzēkņi iepazinās ar Latvijas Bankas gidu stāstījumu par dažādiem ar naudu un makroekonomiskajiem procesiem saistītiem tematiem. Turpinājumā audzēkņi ar interesi iepazinās ar “Naudas pasaules” ekspozīciju, kas veidota saskaņā ar principu: “Nāc, ieraugi, pieskaries, izpēti un apdomā!”, un patstāvīgi pildīja uzdotos uzdevumus. Mācību ekskursijas noslēgumā audzēkņi atzinīgi novērtēja Latvijas Bankas apmeklējumu un atzina, ka ir ieguvuši jaunas zināšanas par apmeklējuma mērķī izvirzītajiem tematiem.

Audzēkņus mācību ekskursijās pavadīja Komercdarbības nodaļas grāmatvedības profesionālo mācību priekšmetu pedagogi Nataļja Paramonova, Ieva Rebiņa un Oto Kristiāns Abrams.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

VESELĪGI=GARŠĪGI 

2023. gada 23. novembrī RVT Dienesta viesnīcas atpūtas telpā notika pasākums par veselīgu uzturu. Jaunieši klausījās semināru par sāls, cukura un ūdens nozīmi organismā. Paralēli