+371 67324146

Mācību ekskursija īpaši aizsargājamā kultūras piemineklī “Turaidas muzejrezervātā”

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedība” G3 grupas audzēkņi 22.septembrī apmeklēja īpaši aizsargājamo kultūras pieminekli “Turaidas muzejrezervātu”, ar mērķi papildināt savas zināšanas un prasmes par muzejrezervāta krājumu vispārēju klasifikāciju, uzskaiti, uzglabāšanu un konservāciju, kā arī iepazīties ar noteikumiem par krājumu izmantošanu. Apmeklējuma turpinājumā, veicot praktiskus uzdevumus un izmantojot ekspozīciju “Ceļā uz Latvijas valsti”, audzēkņiem tika uzlabota izpratne par latviešu valodu, tās nozīmi valsts un kultūras pastāvēšanā, nacionālas valsts izveides procesos, nācijas izveidē un pastāvēšanā.

Mācību ekskursijas noslēgumā audzēkņi atzinīgi novērtēja mācību ekskursiju un atzina, ka ir ieguvuši jaunas zināšanas par mūsdienu digitālo tehnoloģiju nozīmi apmeklējuma mērķī izvirzītajiem tematiem. Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja Komercdarbības nodaļas grāmatvedības profesionālo mācību priekšmetu pedagogs Ieva Rebiņa – Serjakova.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs