+371 67324146

Mācību ekskursija īpaši aizsargājamā kultūras piemineklī “Turaidas muzejrezervātā”

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedība” G3 grupas audzēkņi 22.septembrī apmeklēja īpaši aizsargājamo kultūras pieminekli “Turaidas muzejrezervātu”, ar mērķi papildināt savas zināšanas un prasmes par muzejrezervāta krājumu vispārēju klasifikāciju, uzskaiti, uzglabāšanu un konservāciju, kā arī iepazīties ar noteikumiem par krājumu izmantošanu. Apmeklējuma turpinājumā, veicot praktiskus uzdevumus un izmantojot ekspozīciju “Ceļā uz Latvijas valsti”, audzēkņiem tika uzlabota izpratne par latviešu valodu, tās nozīmi valsts un kultūras pastāvēšanā, nacionālas valsts izveides procesos, nācijas izveidē un pastāvēšanā.

Mācību ekskursijas noslēgumā audzēkņi atzinīgi novērtēja mācību ekskursiju un atzina, ka ir ieguvuši jaunas zināšanas par mūsdienu digitālo tehnoloģiju nozīmi apmeklējuma mērķī izvirzītajiem tematiem. Audzēkņus mācību ekskursijā pavadīja Komercdarbības nodaļas grāmatvedības profesionālo mācību priekšmetu pedagogs Ieva Rebiņa – Serjakova.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā