+371 67324146

Labdien, cienījamie kolēģi!

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (turpmāk – LIZDA) aicina ikvienu izglītības un zinātnes nozares darbinieku, gan LIZDA biedru, gan pārējos nozarē strādājošos (pedagogus, tehniskos darbiniekus, izglītības iestāžu vadītājus) – PIEVIENOTIES BEZTERMIŅA STREIKAM, kas tiks uzsākts no š.g. 19. septembra, lai KOPĀ paustu neapmierinātību par esošo situāciju nozarē un KOPĀ panāktu streika prasību izpildi!

Šis ir īstais laiks, kad mums būt vienotiem, saliedētiem, iestāties vienam par otru un parādīt, ka KOPĀ ESAM SPĒKS!

Šobrīd kopējam streikotāju skaitam ir ļoti izšķiroša nozīme! Jo lielāks, būs pieteikto streikotāju skaits, jo lielākas iespējas, ka tiks panākti risinājumi jau gadiem pastāvošajām problēmām nozarē.

LIZDA aicina Jūsu iestādes darbiniekus veikt nepieciešamās darbības, lai varētu piedalīties streikā un kopīgi paust nozares nostāju, lai beidzot tiekam sadzirdēti!

Nr.102.vestule_biedriem

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji