+371 67324146

Karjeras izaugsmes iespējas uzņēmumā SIA “PharmIdea”

2023.gada 6.novembrī pie Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas 3., 4.kursa audzēkņiem viesojās pārstāves no uzņēmuma SIA “PharmIdea”. SIA “PharmIdea” ir Latvijā vienīgā sterilo zāļu formu ražotne, kas, pielietojot inovatīvu izolatora tehnoloģiju, nodrošina Labas Ražošanas Prakses standartiem atbilstošu produkcijas ražošanu.

     SIA “PharmIdea” projektu vadītāja Annamarija Driksna absolvēja tehnikumu 2014.gadā. Tiekoties ar esošajiem audzēkņiem Annamarija uzsvēra, ka būtiski ir izmantot pirmās prakses sev interesējošos uzņēmumos arī ja tās netiek apmaksātas, jo darba devējs investē praktikantos jau no pirmās darba dienas, un nepadoties pie pirmajiem nepatīkamākajiem pārbaudījumiem, tie tieši liek labāk izvērtēt un saprast vai šī konkrētā vieta ir paredzēta tieši Tev. Kā arī to, ka ir būtiska komunikācija starp darba devēju un darba ņēmēju, lai atrastu sev viss piemērotāko darba vidi, no kuras iegūst ne tikai algu, bet arī gandarījumu par paveikto un jaunas izaugsmes iespējas. Izaugsme var būt gan vertikāla, gan horizontāla.

Savukārt, SIA “PharmIdea” personāla vadītāja Agija Vilsone informēja jauniešus par prakses un darba iespējām, akcentējot tās prasmes un zināšanas, kas ir būtiskas veiksmīgai karjerai. Kā arī sniedza ieskatu, kā šīs zināšanas un prasmes, strādājot uzņēmumā PHARMIDEA, var attīstīt.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs