+371 67324146

Jauno RVT audzēkņu adaptācijas dienas 2022

Septembra beigās – 26., 27. un 28. septembrī nu jau divpadsmito gadu pēc kārtas Rīgas Valsts tehnikumā bija lieli svētki – pirmo kursu adaptācijas dienas ,,Mēs esam savējie!”. Šogad šis notikums bija jo īpašs, jo atklāšanas pasākums noritēja centrālās tehnikuma ēkas sporta zālē, taču turpinājums notika multifunkcionālajā hallē.

Pasākumu atklāja tehnikuma direktore Dagnija Vanaga, direktores vietnieces Inga Šikova un Ineta Īvāne. Savu novēlējumu jauniešiem vēlēja arī nodaļu vadītāji. Lieli paldies jāsaka Audzēkņu pašpārvaldes un sporta aktivitāšu jauniešiem, kuri sniedza atbalstu adaptācijas aktivitātēs. Neizpalika arī Arhimēda un Artemīdas ierašanās, tā paužot atbalstu jauniešu saliedēšanās sportiskajām disciplīnām. Ikvienai 1. kursa audzēkņu grupai bija jāpaveic dotie uzdevumi 9 stacijās: Kamola tinējs, Ping Pong, Foto, Frisbijs/Florbols, Uzmini nu, Nesam kopā, Vai atceries!, Piespēlē man un Galva ceļi, pēdas.

Pasākuma mērķis ir draudzība, cieņa, pieņemšana un sajūta, ka tehnikums ir vide, kurā jaunais cilvēks var augt, attīstīties un profesionāli pilnveidoties. Paldies tehnikuma izglītības psiholoģei Zaigai Kriķei un viņas atbalsta komandai par skaistā pasākuma organizēšanu un novadīšanu trīs dienu garumā!

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā