+371 67324146

Izaugsmes treneres nodarbība Komercdarbības nodaļā

2023.gada 17. aprīlī pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas  GL3-2 izglītojamajiem viesojās Biznesa vadības koledžas studiju programmas “Biznesa loģistika” direktore, sertificēta izaugsmes trenere  Alisa Lāce, ar vieslekciju, par programmu ”Incoterms 2020” noteikumiem un to pielietošanu starptautiskajā tirdzniecībā.

            Starptautiskie kravu pārvadājumi nav iespējami bez programmatūru ”Incoterms” pārzināšanas, tāpēc, ka tos pielieto visā pasaulē, sākot ar ASV un beidzot ar Ķīnu.

Alisa Lāce izskaidroja audzēkņiem kā darbojas Starptautiskie tirdzniecības noteikumi, kravas pārvadājuma uzdevumus, riskus un izmaksas starp pārdevēju un pircēju.

Nodarbības beigās audzēkņi pārbaudīja savas zināšanas, izpildot testu par ”Incoterms 2020” noteikumiem.

Paldies un priecājamies, par šādām tikšanās reizēm ar nozares profesionāļiem, kuri atrod laiku, savā noslogotajā ikdienā, lai tiktos ar mūsu audzēkņiem un dalītos pieredzē.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

VESELĪGI=GARŠĪGI 

2023. gada 23. novembrī RVT Dienesta viesnīcas atpūtas telpā notika pasākums par veselīgu uzturu. Jaunieši klausījās semināru par sāls, cukura un ūdens nozīmi organismā. Paralēli