+371 67324146

Izaugsmes treneres nodarbība Komercdarbības nodaļā

2023.gada 17. aprīlī pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas  GL3-2 izglītojamajiem viesojās Biznesa vadības koledžas studiju programmas “Biznesa loģistika” direktore, sertificēta izaugsmes trenere  Alisa Lāce, ar vieslekciju, par programmu ”Incoterms 2020” noteikumiem un to pielietošanu starptautiskajā tirdzniecībā.

            Starptautiskie kravu pārvadājumi nav iespējami bez programmatūru ”Incoterms” pārzināšanas, tāpēc, ka tos pielieto visā pasaulē, sākot ar ASV un beidzot ar Ķīnu.

Alisa Lāce izskaidroja audzēkņiem kā darbojas Starptautiskie tirdzniecības noteikumi, kravas pārvadājuma uzdevumus, riskus un izmaksas starp pārdevēju un pircēju.

Nodarbības beigās audzēkņi pārbaudīja savas zināšanas, izpildot testu par ”Incoterms 2020” noteikumiem.

Paldies un priecājamies, par šādām tikšanās reizēm ar nozares profesionāļiem, kuri atrod laiku, savā noslogotajā ikdienā, lai tiktos ar mūsu audzēkņiem un dalītos pieredzē.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji