+371 67324146

Finanšu izlūkošanas dienesta vieslekcija

2024. gada 16. aprīlī pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas audzēkņiem viesojās Finanšu izlūkošanas dienesta pārstāvji ar vieslekciju “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršana”. 

Vieslekcijas laikā M. Jaksone audzēkņiem stāstīja par to, kas ir noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācija, kas ir Finanšu izlūkošanas dienests un kāda tā loma noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas sistēmā un kā jauniešu iesaistīšanās finanšu noziegumos var ietekmēt viņu nākotni.

Vieslekciju papildināja finanšu krāpnieku “pētnieks” un “makškerētājs” E. Strazdiņš, kurš dalījās ar piemēriem un pieredzi, kā un cik biežu šajos tīklos iekrīt cilvēki, sava naivuma un nezināšanas dēļ.

Tāpat, M. Jaksone sniedza dažādus praktiskus piemērus no ikdienas darba ar finanšu noziegumiem, kas raisīja audzēkņu interesi un vēlmi uzdot papildus jautājumus.

Vieslekciju organizēja Komercdarbības nodaļas profesionālās izglītības pedagoģe Lāsma Balceraite

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs