+371 67324146

Ekskursija

2022. gada 15. jūnijā Mašīnbūves un Kokapstrādes nodaļu jaunieši devās piedzīvojumā – ekskursijā ar programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu. Laiks bija ceļotājiem labvēlīgs un saulīte sildīja gan sirdis, gan garastāvokļus. Mūsu ceļš vispirms aizvijās uz Līgatni, kur jaukās gides pavadībā bija iespēja doties pusotru stundu garā ekskursijā, apskatīt gan bijušās papīrfabrikas ražotnes, gan skaistākās Līgatnes vietas. Saistošs bija viņas stāstījums par ciemata veidošanās vēsturi un apstākļiem.

Nākamajā pieturas punktā, Turaidas muzejrezervātā, savukārt, bija saistoša orientēšanās spēle, kur nācās likt lietā gan uzņēmību, gan savas zināšanas un atjautību. Trasē devās 5 komandas, bet jāpiebilst, ka  trasi veica tikai četras no tām, jo, vieni  ceļotāji izmetuši lokus pa Siguldas ārēm, atgriezās nobristām kājām, bet ne mazāk priecīgi. Diena bija iespaidu un smieklu pilna. Gūtas jaunas atziņas, zināšanas un kopā būšanas prieks!

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā