+371 67324146

Droša interneta lietošana

Oktobra un decembra mēnesī Tehnikumā viesojās Latvijas Drošāka interneta centra pārstāves Anita Priedīte un Jana Orlova ar izzinošu nodarbību “Droša interneta lietošana”. 2023.gada 4.oktobrī nodarbību apmeklēja  S1,S2, MG1 un DT1-2 jaunieši savukārt  2023.gada 7.decembrī apmeklēja DP2-1, DP1-4, DP1-1, DT1-1, GL1-2 un L1/SC1/TP1 IKT, audzināšanas, sabiedrība un cilvēku drošība mācību stundu ietvaros. Nodarbību laikā pārrunāja tādas tēmas kā:  uz krāpniecību  un tās dažādiem veidiem, kā arī pikšķerēšanas e-pasta atpazīšana; savu kontu aizsardzība- paroles, 2FA; dalīšanās ar privātu informāciju- bildes, video, kur tās nonāk. Kā tas ietekmē reputāciju; kā rīkoties problēmsituācijās.

      Paldies Audzināšanas nodaļas izglītības metodiķei Ieva Dorilai par pasākuma organizēšanu un Ainai Motivānei, Līgai Pauderei, Santai Alksne, Dajanai Āboliņai, Diānai Barkānei, Anitai Rekšņai un Jeļenai Griņevskai par audzēkņu iesaisti pasākuma norisē.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Lieliski rezultāti elektrisko instalāciju konkursā

22. februārī Liepājas Valsts tehnikumā notika nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa “SkillsLatvia2024” pusfināls, kurā kopumā no 8 mācību iestādēm piedalījās 15 audzēkņi. Konkursa mērķis bija