+371 67324146

Datorikas nodaļas 1. kurss kustībā

Datorikas nodaļas 1. kursa audzēkņiem mācību gads karjeras izglītības ziņā iesācies samērā aktīvi. 2021. gada 15. septembrī DT1-1 un DT1-2 grupām Zoom platformā, viesojoties tiešsaistes mācību ekskursijā, bija iespēja iepazīties ar IT kompāniju Scandiweb, audzēkņi uzzināja par web-programmētāju, datorsistēmu testētāju ikdienu un to, kas nepieciešams, lai kļūtu par speciālistu IT nozarē. Jaunieši piedalījās aizraujošā Kahoot spēlē.

2021. gada 22. septembrī grupas DP1-1, DP1-2, DP1-3, DT1-1, DT1-2, izmantojot Zoom, iepazina moderno Latvijas IT uzņēmumu TestDevLab, kura laboratorijās tiek veikta programmatūras testēšana. Jaunieši uzzināja par uzņēmuma ikdienas darbu un atpūtu, kā arī par prakses un karjeras iespējām šajā uzņēmumā.

2021. gada 6. oktobrī mācību stundas “Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas” ietvaros, visi Datorikas nodaļas 1.kursa studenti no LR Tiesībsarga biroja varēja apgūt zināšanas par datu aizsardzību.

Lai DT1-1 un DT1-2 grupas izmantotu laiku lietderīgi arī sēžot karantīnā un nopelnītu punktus attālinātajās sporta un dabaszinību nodarbībās, jaunieši ar Swedbank interaktīvo spēli mobilajās ierīcēs “Beelievers Cilpo”, apgūstot ilgtspējas tēmu mūsu ikdienā, bija kustībā un devās pārbaudīt, cik dabai draudzīgi dzīvojam.

Sagatavoja: Ineta Maļinovska

Dalīties

Jaunākās publikācijas