+371 67324146

AKTIVITĀTES AUTO NODAĻĀ

2023.gada 3.martā zinošākie Latvijas jaunie automehāniķi, no visas Latvijas, satikās BT1 izstāžu kompleksā, kur izstādes “Skola 2023” ietvaros norisinājās SIA ,,INTERCARS LATVIA,, organizētā konkursa “YOUNG CAR MECHANIC 2023” pusfināls.  

“YOUNG CAR MECHANIC” ir starptautisks konkurss tehnisko skolu audzēkņiem, kas dod iespēju konkursa dalībniekiem parādīt zināšanas, prasmes un iemaņas izvēlētajā profesijā. Tā galvenie mērķi ir veicināt automehāniķa profesijas popularitāti un kvalitāti, dalīties pieredzē, mācību metodēs, veicināt sadarbību starp darba devējiem un izglītības iestādēm, kā arī iepazīstināt izglītojamos ar jaunākajām tehnoloģijām un nākamajiem darba devējiem. 

 
Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļu pusfinālā šoreiz pārstāvēja četri jaunieši no  4.kursa – Dīns Kārklis, Kristers Lukševics, Dmitrijs Uļitovs un Armands Vecrinks.  

Konkursa pirmajā kārtā varēja piedalīties ikviens Latvijas jaunietis, kas mācās Auto nozares kvalifikācijās Latvijas tehnikumos. 1.kārta norisinājās attālināti, kurā bija jāatbild uz 100 testa jautājumiem. Uz konkursa pusfinālu tika 3-4 audzēkņi, no katras izglītība iestādes, kas bija uzrādījuši labākos rezultātus.  Pusfināls norisinājās klātienē un tajā dalībniekiem 60 minūšu laikā bija jāatbild uz 50 teorijas jautājumiem .  Savukārt konkursa nacionālajā finālā, kas norisināsies š.g. 5. un 6.aprīlī, piedalīsies tikai 10, paši labākie, audzēkņi no visām skolām. 

Kā puišiem būs veicies un vai kāds no mūsējiem būs izcīnījis vietu finālā, lai pierādītu savas zināšanas un profesionalitāti, to uzzināsim jau tuvākajās dienās! 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Finanšu izlūkošanas dienesta vieslekcija

2024. gada 16. aprīlī pie Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas audzēkņiem viesojās Finanšu izlūkošanas dienesta pārstāvji ar vieslekciju “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un

Metināšanas simulācijas apmācības komplekts

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) partnerības sadarbībai projekta profesionālās izglītības sektora projekta„An enhancement of the educational process in VET institutions”,  Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000025154 ietvaros

RVT audzēkņi cīnās sporta laukumos

Marta un aprīļa mēnesī RVT audzēkņi piedalījās RTK Sporta metodiskā centra AMI rīkotajās florbola un badmintona sacensībās. Abās sacensībās tehnikuma jauniešiem izdevās izcīnīt 2.vietu.  Florbola