+371 67324146

Accenture vieslekcija 2.kursiem

2023.gada 1.martā Datorikas nodaļas 2.kursa grupām DP2-1, DP2-2, DP2-3, DP2-4 Sistēmu programmēšanas skolotāja Alekša Šteinburga stundas norisinājās tehnikuma aktu zālē, Accenture Baltics Microsoft grupas vieslekcijā – “What business expects from Junior developer” (Ko uzņēmums sagaida no jaunā darbinieka?). Vieslekciju vadīja Renate Tomilova.  

Jauniešiem, kuri vēlas kļūt par labākajiem (labi atalgotiem) programmētājiem bija iespēja smelties atziņas no šīs lekcijas, prezentācija bija angļu valodā. Renate stāstīja par darbu Accenture uzņēmumā, par programmētāja ikdienas darba rutīnu un rituāliem, deva praktiskos padomus, kas praktikantam vai jaunajam darbiniekam noderētu pirmajā darba gadā, rādīja pirmkodu pārskatu piemērus. Aktuālākais audzēkņiem šobrīd bija viņu iepazīstināšana ar Bootcamp (bezmaksas intensīva, pilnas dienas tehnoloģiju apmācība iesācējiem vai vidēja līmeņa zinātājiem) procesu, par Bootcamp atlases kritērijiem. Šī ir ļoti aktuāla informācija, jo šīs sistēmas pārzināšana ir galvenais solis, lai tiktu praksē uzņēmumā, kā arī nokārtots sertifikāts dod iespēju augstskolā uzsākt mācības jau otrajā kursā. Accenture pārstāve sniedza ieskatu, kādi interneta resursi palīdzētu spert pirmos soļus, jo labam programmētājam jābūt gan pacietīgam, gan nemitīgi jāapgūst jaunas lietas, jāpapildina savas zināšanas gan teorētiski, gan praktiski. 

Kā jau ierasts, lekcijas laikā, no mūsu kautrīgajiem topošajiem programmēšanas tehniķiem, bija maz jautājumu, bet pēc lekcijas, Renati bija apstājuši vairāki interesenti. Vieslekcijā iegūtās zināšanas jauniešus iepazīstina ar darbu Accenture uzņēmumā un radīja viņiem pilnīgāku priekšstatu par programmēšanas tehniķa profesiju. 

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un